Cykl bezpłatnych szkoleń

  • Zdobądź praktyczną wiedzę
  • Możliwość zadawania pytań na żywo
JETZT ANFANGE
Image

Kamil Maciejewski

Specjalista ds. wdrożeń

Szybki start
z BaseLinker

Image
  • Cykl 5 tematycznych szkoleń
  • Przydatny prezent dla każdego uczestnika
Image

Zarezerwuj miejsce na szkoleniu

Wspólnie podłączymy konto Allegro oraz skonfigurujemy kompleksowo integrację, abyś mógł obsługiwać zamówienia, wystawiać oferty i nimi zarządzać. Dowiesz się jak wystawiać oferty oraz będziesz mógł zadać pytania na żywo.

REZERWUJĘ

Wtorek g.13:00

Image

SPRZEDAŻ NA MARKETPLACE Z BASELINKER

1

Dowiesz się, czym jest lista zamówień oraz karta zamówienia. Poznasz ścieżki procesowania zamówień, ustawimy wspólnie faktury, integracje z przewoźnikami oraz dowiesz się, jak tworzyć automatyczne akcje.

REZERWUJĘ

Środa g.14:00

2

OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ W BASELINKER

Image

Poznasz możliwości Magazynu BaseLinkera. Wspólnie ustawimy katalog, magazyn i dowiesz się jak zaimportować produkty do magazynu z hurtowni, sklepu lub pliku. Nauczysz się tworzyć inwentaryzacje oraz przyjmować dostawy,

REZERWUJĘ

Czwartek g.14:00

MAGAZYN W BASELINKER

Image

3

Image

4

Przejdziemy przez checklistę , gdy Twoje konto jest gotowe na rozpoczęcie sprzedaży zagranicznej. Dowiesz się, jak wykorzystać IA do tłumaczeń, tworzyć walutowe grupy cenowe, zagraniczne faktury, raporty OSS oraz logistykę zagraniczną w BaseLinker.

ZDOBYWAMY RYNKI ZAGRANICZNE

Piątek g.14:00

REZERWUJĘ

Szkolenie dla uczestników, którzy przeszli poprzednie 4 szkolenia lub dla bardziej zaawansowaych użytkowników. Omówimy Asystenta Pakowania, statystyki sprzedaży, zdarzania własne, dodatkowe integracje oraz zautomatyzujemy więcej procesów.

REZERWUJĘ
Image

Poniedziałek g.14:00

WŁĄCZAMY 5. BIEG Z BASELINER

5

Wybierz temat i dogodny termin, a my zajmiemy się resztą!

Wiemy, że początki z nowym systemem mogą być wyzwaniem. Dlatego chcielibyśmy Cię zaprosić na dedykowane szkolenie online dla nowych użytkowników.

Dedykowane szkolenia online dla nowych użytkowników to najlepszy sposób na rozpoczęcie przygody z BaseLinkerem!

Nasz specjalista przeprowadzi Cię przez podstawowe funkcje systemu krok po kroku, pomoże w konfiguracji konta i podpowie, jak podłączyć integracje. Zapisz się i odbierz prezent!

ImageImage

Co zyskasz, uczestnicząc w szkoleniach?

Sprzedaż na platformach marketplace

Nauczymy Cię, jak uruchomić sprzedaż w kilku prostych krokach na przykładzie Allegro. Pokażemy, jak podłączyć i skonfigurować integrację.

Obsługa zamówień w BaseLinkerze

Usprawnij swoją pracę dzięki prawidłowej konfiguracji i automatyzacji. Dowiedz się, jak obsługiwać zamówienia, włączyć automatyczne tworzenie faktur, stworzyć szablon e-mail oraz wiele innych możliwości.

Możliwości Magazynu BaseLinker

Zobacz, jak zarządzać całą bazą produktową z jednego miejsca. Pokażemy Ci nie tylko jak działa moduł synchronizacji stanów i cen oraz tworzenie dokumentów magazynowych, ale również jak w prosty sposób dodać produkty do magazynu.

Integracje z przewoźnikami

Dzięki BaseLinkerowi zautomatyzujesz wysyłanie przesyłek w swoim e-biznesie. Na szkoleniu dowiesz się m.in., jak podłączyć wybrane integracje z firmami kurierskimi, skonfigurować drukarkę do etykiet oraz stworzyć przyciski do nadawania paczek.

ImageImageImageImage

Usprawnij swoją pracę dzięki prawidłowej konfiguracji i automatyzacji. Dowiedz się, jak obsługiwać zamówienia, włączyć automatyczne tworzenie faktur, stworzyć szablon e-mail oraz wiele innych możliwości.

zięki BaseLinkerowi zautomatyzujesz wysyłanie przesyłek w swoim e-biznesie. Na szkoleniu dowiesz się m.in., jak podłączyć wybrane integracje z firmami kurierskimi, skonfigurować drukarkę do etykiet oraz stworzyć przyciski do nadawania paczek.

Nauczymy Cię, jak uruchomić sprzedaż w kilku prostych krokach na przykładzie Allegro. Pokarzemy, jak podłączyć i skonfigurować integrację

Zarezerwuj miejsce na szkoleniu

Wybierz temat i dogodny termin, a my zajmiemy się resztą!

WYBIERZ SZKOLENIE

2024 baselinker.com | BaseLinker – Najelpesze narzędzie do zarządzania e-commer

2023 baselinker.com
BaseLinker – Integration von E-Commerce-Systemen